2000€ gotówki i bilety HexaPro do wygrania w bonusie Unibet

Dołącz do rywalizacji w grze poker i wygraj 2 000€ w kasynie UnibetUnibet wróciło do swojej promocji na minigry. Za jej sprawą każdego tygodnia otrzymywać będziecie specjalne brązowe żetony. Są w pełni darmowe i jednocześnie otworzą wam drogę do takich nagród jak punkty bonusowe, bilety HexaPro czy też gotówkę do 2 000€. Aby mieć szansę i otrzymać pierwsze doładowanie, musicie się oczywiście zalogować na swoim koncie. Pobierzcie przy tym aplikację pokerową lub zagrajcie za sprawą przeglądarki.

Grając na prawdziwe pieniądze zapewnicie sobie więcej żetonów, nawet do 15 każdego dnia. Te z kolei uprawniają was do możliwości walki o spełnienie wymagań wskazanych w danych misjach opisanych przez Unibet. Jak ostatecznie zdobywać żetony? Jeśli dojdziecie do 25 flopów w grach cashowych, otrzymacie swój kolejny żeton. Za grę w 5 Sit & Go i 3 HexaPro także przysługiwać wam będą dodatki. Stawki określają przy tym rodzaje żetonów, o czym przeczytacie bezpośrednio na stronie organizatora. Tak opisuje całość kasyno: „Każdy żeton kupuje Hole oraz Flop, Turn i River będą rozdane automatycznie. Ty i król gracie all-in, a jeśli wygrasz Ty, masz wybór. Możesz zabrać nagrodę lub zacząć kolejne rozdanie. Im więcej rund wygrasz, tym większa jest nagroda.” – więcej informacji powiązanych z systemem gry, nagrodami i wymaganiami, znajdziecie na stronie organizatora. Unibet bardzo klarownie przedstawił swój regulamin.

Warunki i zasady to jedno, ale pamiętajcie, że zawsze możecie tu liczyć na pomoc obsługi klienta. Dostępna jest przez czat na żywo całą dobę, także w weekendy i wszelkie święta. Konsultanci odpowiadają w ciągu maksymalnie kilku minut i chętnie pomogą rozwiązać każdy potencjalny problem, jaki się wam pojawił przy grze.

Wygraj nagrody

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj