22 500 PLN do rozdania w loteri Halloween w Betsson

Halloweenowa loteria w BetssonW kasynie Betsson bardzo często mamy do czynienia z ciekawymi akcjami promocyjnymi, gdzie można liczyć na mniejsze lub większe nagrody. Tak też jest z wydarzeniem, którym jest Loteria na Halloween. Za obrót na wybranych grach możemy dostać losy, a potem dzięki nim wygrać nawet do 4500 złotych! Kasyno Betsson zorganizowało dla swoich klientów nową loterię, która wystartowała 19 października i trwać będzie do 1 listopada 2021.

Jest to akcja, z której skorzystać może każdy klient z aktywnym kontem. Naszym zadaniem jest najpierw zapisanie się do akcji, a następnie granie na slotach. W tym wypadku za każde 90 złotych obrócone w dowolnych slotach dostaniemy 1 los na loterię. Warto jednak wiedzieć, że lepiej będzie obstawiać zakłady w slotach z grupy Halloween. W tym wypadku bowiem za każde 90 złotych obrócone dostaniemy aż 5 losów na loterię. W skład tych slotów wchodzą następujące gry: The Magic Cauldron - Enchanted Brew, Esqueleto Mariachi, Lucky Little Devil, Book of Dead, Halloween Jack, Curse of the Werewolf Megaways, Madame Destiny Megaways, Lucky Halloween, Happy Halloween, Halloween, Beriched, Day of Dead, Mental.

W ramach loterii łącznie do rozdania będzie 315 000 złotych, gdzie każdego dnia pula wynosi 22 500 złotych:

1 x 4500 złotych

2 x 1800 złotych

3 x 1125 złotych

Należy pamiętać, że losy ważne są tylko 1 dzień. Wygrane z loterii nie podlegają dodatkowym warunkom obrotu, więc od razu trafią na konto szczęśliwych graczy.

Dołącz do rywalizacji o 4 500zł

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj