22 500zł do wygrania codziennie w loterii Betsson

Loteria Gotówkowa BetssonKasyno Betsson jest miejscem, gdzie klienci mogą liczyć regularnie na udział w różnych ciekawych promocjach. Tym razem chcielibyśmy przedstawić szczegóły Loterii Gotówkowej, gdzie każdego dnia na graczy czeka pula w wysokości ponad 20 000 złotych. Jak zdobyć nagrody dla siebie?

Już teraz każda zainteresowana osoba może zapisać się i wziąć udział w Codziennej Loterii Gotówkowej z pulą 22 500 złotych. Jest to nowe wydarzenie w kasynie Betsson, gdzie gracze zdobywają losy i mają potem szansę na jedną z ponad 100 nagród. Każdego dnia można wygrać najwyższą kwotę w wysokości 4500 złotych. Naszym zadaniem jest tutaj po prostu obstawianie zakładów na ulubionych lub nowych slotach bądź też w kasynie na żywo. Każde wydane przez nas 90 złotych zapewnia 1 los na loterię. Dziennie takich losów możemy zdobyć do 50, co znacząco zwiększa nasze szanse na nagrody. Akcja ta wystartowała 19 sierpnia i trwać będzie do 2 września 2021.

W danym dniu do wylosowania będą nagrody z puli 22 500 złotych:

1 x 4500 złotych

2 x 1800 złotych

3 x 1125 złotych

5 x 450 złotych

Każda z takich nagród ma charakter gotówkowy, w związku z czym od razu znajdzie się na koncie gracza i nie jest potrzebny potem jej dodatkowy obrót w kasynie. Dzięki temu kwoty te można będzie od razu wypłacić sobie z konta bądź też postawić na inne zakłady w kasynie Betsson. Zainteresowane osoby odsyłamy do regulaminu akcji na stronie internetowej. Ponadto warto sprawdzić, z jakich innych promocji można również skorzystać w tym samym czasie.

Wygraj 4 500zł w gotówce

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj