225 000€ w pokerowym turnieju PKO Winter Series w Unibet

Zawalcz o część z puli z 225 000€ w pokerowych turniejach UnibetUnibet to bez wątpienia jedno z najlepszych kasyn internetowych dla miłośników pokera. Nie tylko mamy tu do czynienia z osobnym klientem gry/lobby dla graczy, lecz także z częstymi i ciekawymi turniejami. Już teraz można pomyśleć nad zapisaniem się do nowej promocji pokerowej, gdzie w ramach Winter Series Progressive Knockout do rozdania jest aż 225 tysięcy euro.

W zimowych turniejach Winter Series Progressive Knockout (PKO), które odbywać się będą codziennie między 24 styczniem a 3 lutym można walczyć o nagrody z wielkiej puli o wysokości 225 tysięcy euro oraz o bonusy o wartości dodatkowych 11 tysięcy euro. Naszym zadaniem jest tutaj zdobywanie nagród bounty, gdzie dostajemy 1 za każdego 1 wyeliminowanego gracza. Można w takim turnieju zdobyć nawet 200 000 punktów bonusowych, których wartość wynosi 2 tysiące euro. Jeśli przy okazji uda się nam zebrać co najmniej 30 nagród bounty, dostaniemy od kasyna Unibet zaproszenie do Headhunter Showdown. Jest to niezwykle ekskluzywny turniej, gdzie pula nagród wynosi 3 tysiące euro, a każdy z uczestników dostanie dodatkową nagrodę dla siebie.

W zależności od turnieju wpisowe może wynosić między 5 a 200 euro. Każdego dnia mają miejsce cztery turnieje, dzięki czemu w przypadku wolnego czasu każdy powinien skorzystać co najmniej z 1 z nich. Jeśli mowa o ogólnym rankingu, to nagrody przyznawane będą dla 60 najlepszych graczy, gdzie będzie można dostać od 30 do 2 tysięcy euro. Z kolei w turnieju Headhunter Showdown nagrody dostanie 45 najlepszych graczy, którzy będą mogli dostać na swoje konto od 25 do 200 euro.

Odbierz pokerowy bonus

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj