230 000€ w gotówce do podziału w turnieju Slottica

Wygraj do 1000€ tygodniowo w turnieju SlotticaWyścig Gotówkowy to seria konkursów i turniejów dla aktywnych graczy kasyna Slottica. Aż do 28-go sierpnia co tydzień rywalizować będziecie w jednym cyklu, który dostarczy wam od 500 do 1000€ w gotówce. Wystarczy wygrać. Jak w ogóle będzie to możliwe? Rzecz jasna wydarzenie aktywne jest jedynie dla graczy posiadających konta i rywalizujących o realną gotówkę. By zakwalifikować się do udziału generalnego konieczne jest rozegranie co najmniej stu rund, a każda za co najmniej 1€ w gotówce. Jak wszystko to działa dalej w praktyce? Każdego dnia kasyno wydaje nagrody o łącznej wartości 5000€. Gdy z kolei skończy się jeszcze cykl, odbywa się następna loteria.

W pierwszym wydarzeniu w bonusie Slottica najlepsi o najwyższej stawce łącznej otrzymają nawet 500€. Z kolei w loterii wygrać można 1000 w gotówce. Slottica tak zachęca do gry: „Możesz do niego dołączyć po obstawieniu od 2000 EUR w ciągu 5 dni. Jaki wynik doprowadzi cię do wygranej? Maksymalny zakład, maksymalna wygrana, lub sposób, w jaki został postawiony zakład. Już jesteś naprawdę blisko nagrody!” – naturalnie możecie próbować do skutku i cały czas. Liczy się wasza aktywność, a organizator nie ma zamiaru ograniczać np. do udziału tylko w jednej zabawie. Próbujecie tak dużo, jak tylko chcecie, reguły pozostają te same na całej długości trwania zabawy.

Gry uczestniczące w projekcie to m.in. Dragon Pearls: Hold and Win, Scarab Riches, 15 Golden Eggs czy Book of Sun Multichance. Ich pełna lista dostępna jest na stronie organizatora. To zresztą tam znajdziecie pełen regulamin, w którym Slottica tłumaczy zasady, dzięki czemu późniejsza gra jest łatwiejsza i przyjemniejsza.

Wygraj gotówkę

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj