25 zł bonus za obrócone 100zł w live casino w Unibet

Odbierz 25 zł w bonusie z każdym obróconym 100 zł w UnibetCzy poniedziałek może być fajny? Unibet przekonuje, że jak najbardziej. Dzieje się to za sprawą nowej promocji Unibet, która właśnie na każdy początek tygodnia przewiduję dodatkową nagrodę – 25 złotych w postaci bonusu startowego. Dotyczy ona kasyna na żywo, tym samym, dedykowana jest osobom, które cenią sobie zmagania z prawdziwym krupierem. Za waszą aktywność czeka na was premia gotówkowe, co więcej – jest odnawialna.

W praktyce oznacza to, że grając za prawdziwe pieniądze w takich tytułach jak Live Roulette, Lightning Roulette, Crazy Time, Mega Ball lub Monopoly Live, otrzymacie dodatki finansowe. Tłumaczymy poniżej krok po kroku, jak działa cały temat i kiedy z niego skorzystacie. Promocja jest oczywiście oddana do użytku już teraz i działa zawsze w każdy poniedziałek. Wystarczy mieć zarejestrowane i aktywowane konto gracza strony Unibet. Zapiszcie się do promocji poprzez kliknięcie żółtego okienka z pozycji podstrony promocyjnej. Następnie wystarczy już grać za środki pieniężne w grach kasyna na żywo. Za obrócone 100 złotych otrzymacie od firmy 25 złotych w środkach bonusowych. Przyznawane są natychmiastowo, dzięki czemu kolejne gry będziecie mogli zrealizować od razu właśnie w ten sposób. Jak pisze nam operator - Środki bonusowe muszą być obrócone 25 razy w kasynie przed spieniężeniem i wypłaceniem wygranych. Macie na to aż 30 kolejnych dni.

Zasady promocji dostępne są na stronie Unibet i dotrzecie do nich po kilku kliknięciach. To zaledwie kilkanaście punktów, które przeprowadzą was niejako przez dostępny wątek. W razie pytań lub uwag możecie tu oczywiście liczyć na obsługę klienta, która dostępna jest przez czat na żywo, całą dobę.

Odbierz bonus 25 zł

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj