250 000€ w puli turniejowej pokera Summer Circuit w Uibet

Dołącz do Summer Circuit pokerowego turnieju UnibetLato pełne pokerowej akcji zacznie się już 21 sierpnia. Masz zatem wciąż chwilę na to, by odpowiednio przygotować się do zmagań oferowanych przez Unibet. Cykl Summer Circuit będzie ciekawym i mocno atrakcyjnym finansowo, wyzwaniem. Na najlepszego gracza czeka tu dla przykładu 10 000€, aczkolwiek samych korzyści będzie znacznie więcej. Co musicie zrobić? Od wskazanej daty na stronie kasyna pojawiać się będą specjalne turnieje.

Użytkownik w każdym z nich musi wylądować w gronie najlepszych 17% uczestników, co oczywiście przełoży się na wylądowanie w tabeli rankingowej. To, jak wygląda taka tabela rozpisane jest na stronie Unibet, gdzie znajdziecie także oddelegowane specjalne nagrody. Liczy się oczywiście wasza aktywność, a cykl czterech turniejów zapewni sporo możliwości. W każdym wygrać można bonus pokerowy 2,5 tysiąca euro. Zawody Summer Circuit Series, czy też edycje Rebuy i Bounty będą dla was dostępne już wkrótce. Pamiętajcie, że aby dołączyć do zmagań, musicie w pierwszej kolejności posiadać zarejestrowane konto. Taki proces nie trwa dłużej niż minutkę, a później, po zalogowaniu, od razu możecie przystąpić do gry. O tym jak wpłacać i wypłacać środki z witryny przeczytacie już bezpośrednio na swoim koncie. Z tego miejsca zapraszamy do udziału w letnim cyklu aktywności Unibet, szczególnie, że ilość tych wyjątkowych turniejów robi wrażenie, tak samo jak i łączna pula nagród – 250 tysięcy euro!

Więcej informacji dostępnych jest w regulaminie. W razie pytań i obaw możecie się nimi podzielić z obsługą klienta. Są oni dostępni mailowo lub przez czat na żywo, przez całą dobę. Obsługa funkcjonuje oczywiście w weekendy oraz wszelkie święta.

Wygraj 2 500 €

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj