250 zł reload bonus z 30 free spinami w HotSlots

Weekly Spotlight w HotSlotsHotSlots Casino od czasu do czasu organizuje dla swoich klientów ciekawe promocje z nagrodami. Jednak w swojej ofercie ma również tak zwane stałe oferty, z których to można korzystać w każdym tygodniu. Z taką akcją spotkamy się w przypadku Weekly Spotlight. Co można dzięki temu zdobyć?

Każdy z klientów kasyna HotSlots może już teraz odebrać swój niesamowity 100% Reload Bonus do 250 złotych za każdym razem, gdy dokona wpłaty za pośrednictwem tej wyjątkowej oferty. Promocja tego rodzaju nie jest ograniczona czasowo, ale związana jest z jednym slotem w każdym tygodniu, od godz. 12:00 w poniedziałek do 23:59 (CEST) w niedzielę. Taki 100% Reload Bonus do 250 złotych + 15 Darmowych Spinów można przy tym odebrać dwa razy w trakcie okresu promocyjnego. To sprawia, że zdobyć można do 500 złotych i 30 darmowych spinów. Te drugie będzie można potem wykorzystać w grze Piggy Riches Megaways, a każdy z nich ma wartość 0.50 €.

Nasze ewentualne wygrane z Darmowych Spinów są ograniczone do kwoty 500 złotych, zaś maksymalna wysokość wygranych z bonusu pieniężnego to 2000 złotych. Wygrane ze spinów trzeba potem obrócić w czasie 3 dni minimum 15 razy. Z kolei sumę bonusu i wpłaty należy obrócić minimum 30 razy, także w czasie 3 dni od aktywacji bonusu. Ponieważ promocja ta ma charakter stały, klienci mogą z niej korzystać w każdym tygodniu. Warto także zapoznać się z tym, jakie są inne bonusy do odebrania w tym kasynie.

Odbierz reload bonus

Aktualne Promocje HotSlots


Skomentuj