250 zł i 30 free spinów z Book of Baba Yaga w Hot Slots

Odbierz swój Reload Bonus w kasynie HotSlotsCenimy sobie bardzo bonusy cotygodniowe, gdyż dla wielu graczy to coś znanego i z czego po prostu lubią regularnie korzystać. Z taką sytuacją mamy do czynienia między innymi w kasynie HotSlots, gdzie do odebrania jest Reload Bonus.

Już teraz możesz przygotować się na prawdziwy szok! Do odebrania w tym kasynie będziesz miał bowiem niesamowity 100% Reload Bonus do 250 PLN, a przy tym kasyno dorzuci jeszcze do 30 Darmowych Spinów!

Bonus w HotSlots jest dostępny dla wszystkich graczy kasyna. Promocja choć nie jest ograniczona czasowo, to jednak obejmuje wyłącznie jeden slot w każdym tygodniu, od godz. 12:00 w poniedziałek do 23:59 (CET) w niedzielę. Najważniejsze jest jednak to, że można z nieh skorzystać 2 razy w ciągu tygodnia. Za każdym razem do odebrania jest 100% Reload Bonus do 250 PLN + 15 Darmowych Spinów.

Na chwilę obecną Darmowe Spiny są dostępne do wykorzystania w grze: Stunning Cash od BF Games. Każdy ze spinów ma wartość 2.5 PLN, a maksymalnie ze spinów wygrać można do 500 PLN. Należy przy tym pamiętać, że wymagany obrót wygranych z Darmowych Spinów to 15x, który powinien zostać spełniony w ciągu 3 dni od momentu ich aktywacji. Bonus ten jest do wykorzystania na wszystkich slotach BF Game. Z kolei w przypadku bonusu pieniężnego bonus i wpłata muszą zostać przez nas postawione 30-krotnie. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie całej akcji, na stronie internetowej kasyna. Warto też sprawdzić pozostałe promocje w HotSlots.

Odbierz bonus reload do 250 zł

Aktualne Promocje HotSlots


Skomentuj