250 zł Reload bonus z 30 darmowymi spinami w Hot Slots

Cotygodniowy bonus w HotSlotsCoraz więcej kasyn online oferuje swoim klientom szereg ciekawych promocji o charakterze stałym. Oznacza to, że można z nich regularnie korzystać w każdym tygodniu. Z taką sytuacją mamy do czynienia między innymi w kasynie HotSlots, gdzie obowiązuje weekly spotlight – bonus od depozytu z doładowaniem i spinami. W kasynie HotSlots w każdym tygodniu klienci mogą zdecydować się na niesamowity 100% Reload Bonus do 250 PLN + 15 FS.

Promocja w kasynie dostępna jest w każdym tygodniu, od godz. 12:00 w poniedziałek do 23:59 (CEST) w niedzielę. Co jest niezwykle ważne, taki bonus 100% ze spinami można zdobyć dwa razy w tygodniu, dzięki czemu łącznie można odebrać do 500 PLN i 30 darmowych spinów. Wspomniane spiny w każdym tygodniu przyznawane są na inny slot. Tym razem akurat można liczyć na niezwykle popularną grę Starburst. Kasyno wprowadziło oczywiście dodatkowe warunki, które musi spełnić każdy z klientów. Przede wszystkim z darmowych spinów maksymalnie można zdobyć do 500 PLN, a w przypadku ogólnego bonusu do 2000 PLN z wygranych. Wygrane z darmowych spinów należy obrócić 15 razy w czasie 3 dni. Z kolei suma bonusu i wpłaty musi zostać obrócona w kasynie 30 razy, również w czasie 3 dni. Dopiero spełnienie tych warunków pozwoli na wypłacenie pieniędzy z konta.

Promocja dostępna jest dwa razy w każdym tygodniu, więc zainteresowani gracze mogą z niej korzystać regularnie.

Warto też przypomnieć o drugiej promocji związanej z depozytem - 100% Reload Bonus nawet do 250 PLN na wybrane gry w Kasynie na Żywo od Evolution.

Odbierz reload bonus z free spinami

Aktualne Promocje HotSlots


Skomentuj