2500zł z 50 free spinami z reload bonus w kasynie Fezbet

Weekendowy reload bonus do 2 500 zł do odbioru w frezbetWeekendowy reload bonus to wyjątkowa, odnawialna promocja kasyna Fezbet. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich aktywnych graczy tejże marki. Wystarczy zatem aktywne i zweryfikowane konto, by dołączyć do dowolnego dodatku. W tym przypadku w grę wchodzi doładowanie gotówkowe na poziomie 50%, ale też premia w postaci free spinów. Minimalna wpłata, jaką musicie zrealizować, by otrzymać doładowanie to 40 złotych, aczkolwiek jeśli chcecie zyskać również darmowe zakręcenia, kwota ta wzrośnie do 200 złotych.

Jakie dokładnie korzyści czekać będą na śmiałków żądnych przygód? Otóż zapewnicie sobie nawet do 2 500 złotych w gotówce, ale też 50 darmowych obrotów do wykorzystania w dowolnych grach z oferty kasyna. Warto odnotować, że Fezbet współpracuje z kilkunastoma dostawcami, czego efektem jest możliwość sprawdzenia nawet 2 000 wideo slotów, nie mówiąc tu już o grach stołowych i innych. Promocja jest w pełni odnawialna i zawsze będzie aktywna od piątku do niedzieli. W tym czasie wystarczy dokonać depozytu na wskazaną wartość, a ten będzie powiększony o 50%. Jednocześnie nie są one wydawane automatycznie i każdy z graczy musi się po nie jeszcze zgłosić. Można to zrealizować przez adres mailowy podany na stronie Fezbet, ale też za sprawą czatu na żywo, który znajdziecie po zalogowaniu. Jest on w pełni darmowy, a czas oczekiwania na konsultanta wynosi zwykle nie więcej niż kilkadziesiąt sekund.

Więcej informacji o bonusie oraz przypisanym do niego regulaminie widocznych jest na stronie operatora. Jeśli zatem chcecie sprawdzić regulamin – a to bardzo istotne – musicie przejść na Fezbet i poświęcić kilka minut waszego czasu. Na pewno się to opłaci.

Odbiez 50 free spinów i 2 500 zł

Aktualne Promocje FEZbet


Skomentuj