280 free spinów w promocji jesiennej w kasynie Betsson

W Betsson 40 darmowych obrotówWystarczy obrócić 250 złotych, by otrzymać bonus Betsson - 40 darmowych obrotów. Jak tego dokonać? Cóż, sprawa jest dość prosta. Wystarczy zalogować się na swoje konto gracza, zapisać do promocji jesiennej, a następnie przejść od razu do obrotu. Już te warunki zagwarantują wam jednorazowy dodatek, który… możecie odnawiać przez każdy kolejny dzień. Możecie to realizować każdego dnia aż do końca listopada.

Wystarczy powiedzieć, że w skali miesiąca jest to 280 free spinów. Wykorzystacie je w kluczowych wideo slotach dostarczonych przez studio NetEnt, które jest jednym z głównych dostawców na stronie Betsson. Grami w tej promocji są Jumanji, Dead or Alive, Spinsane, Reel Steal, The Legend of Shangri-la oraz Starburst. Promocja jest w pełni odnawialna, co w praktyce oznacza, że co dzień obracając 250 złotych otrzymacie dodatek w postaci obrotów. Betsson w ten sposób walczy z ponurą jesienią, a wy możecie wygrywać jeszcze więcej, niż zwykle. Środki dodawane są na konto w ciągu 24 godzin od momentu przejścia przez proces regulaminowy. Wygrane z darmowych spinów muszą zostać obrócone 35 razy w ciągu 3 dni, zanim możliwa będzie ich wypłata lub wykorzystanie w innym produkcie. Wygrane z darmowych spinów, które nie zostaną obrócone w ciągu 3 dni, wygasną. To główne zasady regulaminowe, które musicie przestrzegać.

Na stronie Betsson znajdziecie kompletne warunki i zasady, które zostały przypisane do zagadnienia. Dzięki nim bez trudu dotrzecie do wszystkich punktów, które są dla was ważne z punktu widzenia aktywnego gracza. To lektura obowiązkowa, bowiem nie wywiązanie się z założeń może doprowadzić do usunięcia waszych nagród.

Odbierz 280 darmowych zakręceń

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj