3 500€ do podziału w loterii Alice in the Giftworld w Slottica

Dołącz do loteri z pulą 20 tysięcy złotych w SlotticaLoterie z nagrodami w kasynach z pewnością nie są tak często spotykane, jak to mamy do czynienia z turniejami czy bonusami od depozytu. Niemniej jednak dzięki nim można wygrywać całkiem atrakcyjne nagrody. Dowodem na to są takie akcje regularnie organizowane przez kasyno Slottica. Najnowsza loteria o nazwie Alice in the Giftworld to okazja do wygrania telewizora, monitora czy tabletu. Slottica już od dłuższego czasu znalazła patent na angażowanie swoich klientów.

Proponowane przez nią loterie w przeciwieństwie do tradycyjnych turniejów, nie polegają na wyścigu między graczami. Tu bowiem dostajemy los na loterię i to samo losowanie zadecyduje o tym, czy dostaniemy nagrodę lub obejdziemy się smakiem. Nie musimy zatem stresować się walką o lepszą pozycję w tabeli czy jej obronę. Nowa loteria trwa między 25 a 31 styczniem. Skorzystać może z niej każdy, kto wpłaci na swoje konto depozyt o wielkości 750 złotych. Dzięki temu automatycznie dostaniemy los na loterię, który trafi do ogólnej puli w systemie. Na zakończenie akcji rozlosowane zostaną nagrody z puli o wartości 20 tysięcy złotych:

1x telewizor marki Samsung TV 4K i 7 punktów do Tabeli Liderów.

3x tablet od Lenovo i 6 punktów do Tabeli Liderów.

7x monitor komputerowy ASUS i 5 punktów do Tabeli Liderów.

10x opaska sportowa Xiaomi MiBand i 4 punkty do Tabeli Liderów.

25x darmowy bonus 100 złotych i 3 punkty do Tabeli Liderów.

Nagrody rzeczowe można zamienić na ich ekwiwalent w formie pieniężnej. Przy okazji otrzymane punkty do Tabeli Liderów przybliżą nas do walki o nagrody na koniec stycznia z o wiele większej puli niż w Alice in the Giftworld.

Sięgnij po nagrody

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj