3 500€ do poziału w turnieju Latynoska Impreza w Slottica

Wygraj nagrodę wartości 20 tysięcy złotych w turnieju SlotticaSlottica jest jednym z tych kasyn internetowych, które lubią regularnie organizować dla swoich klientów różne akcje promocyjne, turnieje czy konkursy. Świetnym tego przykładem jest najnowsza akcja, którą jest Latynoska Impreza. Jest to turniej z nagrodami o łącznej wartości 20 tysięcy złotych. Jak on wygląda, co należy zrobić, aby wziąć w nim udział? Latynoska Impreza to niezwykle interesujący turniej, który tak naprawdę jest loterią.

Reklamowany jest on niczym wielka latynoska impreza w czasie słonecznych wakacji. Może wziąć w nim udział każdy, kto między 11 a 18 październikiem wpłaci na swoje konto w Slottica minimum 750 złotych. Spośród tych wszystkich osób rozlosowanych zostanie 5 szczęśliwców, którzy dostaną nagrody o łącznej wartości 20 tysięcy złotych. Przedstawiają się one następująco:

I miejsce: laptop Dell oraz 7 punktów do Tabeli Liderów,

II miejsce: słuchawki marki Marshall i 6 punktów do Tabeli Liderów,

III miejsce: sportowa kamera firmy Eken i 5 punktów do Tabeli Liderów,

IV miejsce: koniak „Courvoisier” VS oraz 4 punkty do Tabeli Liderów

V miejsce: bonus w wysokości 100 złotych i 3 punkty do Tabeli Liderów.

Wspomniana Tabela Liderów jest miejscem, gdzie do 8 listopada gracze walczą o nagrody z puli 1,25 miliona złotych. Można tam zgarnąć ultrabook Lenovo, smartfon Samsung, głośniki firmy Marley, kamery, jak i wiele innych nagród rzeczowych. Dzięki punktom z latynoskiej imprezy można znacząco przybliżyć się do 50. najlepszych graczy z nagrodami. Wspomniany bonus dla gracza z piątego miejsca z latynoskiej imprezy o wartości 100 złotych musi zostać obrócony x70. Więcej informacji można znaleźć bezpośrednio na stronie promocji.

Wygraj nagrody

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj