3 reels turniej z pulą 4000€ w VulkanVegas

Turniej Book w kasynie Vulkan Vegas4 000€. Dokładnie tyle wynosi pula turniejowa zawodów Vulkan Vegas. Marka zdecydowała się wdrożyć przedsięwzięcie nastawione na wideo sloty tematyczne. Chodzi o trzy gry, których kluczowym zagadnieniem są książki. Swoje zmagania będziecie zatem podejmować przy np. Lock n Spin (Microgaming), Books and Pearls Respins of Amun-Re (Gamomat) oraz przy szalenie popularnym Book of Dead (Playngo).

Jeśli zatem planowaliście ruszyć po wyzwanie, to będzie warte waszego czasu. Całość potrwa do końca trwającego tygodnia, macie zatem odpowiednio dużo czasu na to, by zebrać odpowiednio dużo punktów. Bo to właśnie o takie kolekcjonowanie oczek będzie chodziło przez cały czas trwania wydarzenia. Dołączycie do tej walki? Proces jest tu bardzo łatwy. Wystarczy grać za realne pieniądze w jedną ze wskazanych gier. Jest ich aż szesnaście i wszystkie nawiązują do tematyki omawianych książek. Za każde wygrane 1€, które zdobędziecie w tych hitach, otrzymacie 60 punktów do rankingu generalnego. Możecie swój progres oraz czołówki stale monitorować za pośrednictwem strony Vulkan Vegas. Dzięki temu będziecie wiedzieć jak dużo brakuje wam do podium. W pierwszej kolejności pamiętajcie jednak by zapisać się do promocji. Służy do tego specjalnie przygotowany przycisk, który widoczny jest u operatora. Zapewni wam on możliwość gry o pieniądze, w tym o trzy główne premie na 700, 600 i 500€.

Pełna lista nagród przypisana jest do rankingu ze strony bonusów Vulkan Vegas. Poznajcie się z regulaminem. Zrozumcie warunki i zasady, a następnie pokonajcie wszystkich przeciwników. Czeka spora kasa, a także dodatkowe turnieje i loterie od tejże marki. Dzieje się dużo, brakuje tylko waszej obecności. Trzymamy kciuki!

Sięgnij po część z puli 4000€

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj