30 000€ do podziału na Wielkanoc z Gamzix w VulkanVegas

Gamzix's 'EASTER TIME' w promocji kasyna Vulkan VegasNie da się ukryć, że coraz bliżej do świąt wielkanocnych. To okres, który możemy spędzić z rodziną. Jednak wokół tych świąt także sporo się dzieje. W sklepach mamy pełno produktów wielkanocnych, a w kasynach online pojawia się coraz więcej promocji związanych z tym świętem. Świetnym tego przykładem jest nowy turniej od marki Gamzix, który ma miejsce w Vulkan Vegas. Nowa promocja w kasynie stworzona została wraz z firmą Gamzix, czyli jednym z popularnych producentów gier online. Turniej ten wystartował 1 kwietnia i trwać będzie do 10 kwietnia. Oczywiście skorzystać z niego mogą wszyscy klienci kasyna. Zadaniem każdej chętnej osoby jest przede wszystkim stawianie zakładów na specjalnie do tego wybranych slotach. Zaliczyć do nich możemy: Really Hot Flaming Edition, 40 Chilli Fruits Flaming Edition, The Hottest Game, Gold Mania, Sunny Coin: Hold The Spin, GG Coin: Hold The Spin, Hot, Banana Bar, Go Wild, Burning Power oraz 40 Chilli Fruits, Really.

Dla klientów kasyna przygotowana została pula nagród w wysokości aż 30 000 €. Aby zdobyć część z tych środków, należy oczywiście grać na powyższych slotach oraz liczyć na jak najwyższą wygraną z zakładów. Punkty bowiem zdobywamy na zasadzie wysokość wygranej dzielona przez wysokość stawki. Jeśli zatem postawiliśmy 2 €, a wygraliśmy 50 €, to zdobywamy 25 punktów. Wszystkie nagrody w tym turnieju są gotówkowe, więc od razu trafią na konta graczy, bez konieczności ich obrotu w kasynie.

Warto zapoznać się z pełnym regulaminem akcji na stronie www, jak i również innymi ciekawymi promocjami, w tym choćby z turniejem Swintt Exclusive z pulą nagród w wysokości 25 000 €.

Wygraj część z puli 30 000€

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj