30 darmowych spinów w Book of Dead w Betsson

Free spiny w Betsson w Book of DeadSą takie gry hazardowe, które wszyscy kojarzą. Mowa oczywiście o ruletce, pokerze czy bakaracie. Jednak również wśród automatów do gry są takie tytuły, które cieszą się dużą popularnością. Jednym z nich jest niewątpliwie Book of Dead. Ta gra od Play'n GO od lat dostępna jest w większości kasyn. Teraz możemy nie tylko grać na niej w kasynie Betsson, lecz także i zdobywać codziennie darmowe spiny.

Najnowsza oferta w tym kasynie związana jest właśnie z grą Rich Wilde and The Book of Dead. To slot online, który przenosi nad do Egiptu, gdzie poszukiwacz przygód w stylu Indiany Jonesa musi odnaleźć tytułową Księgę Umarłych. Możemy na tym slocie liczyć na sporo ciekawych układów, bonusów, mniejsze lub większe wygrane. Te będą możliwe między innymi dzięki darmowym spinom w kasynie Betsson.

Między 25 października a 5 listopada możemy codziennie skorzystać z oferty na spiny. Naszym zadaniem jest najpierw zapisanie się do akcji, a następnie granie na Book of Dead. Za wydane w grze 135 złotych dostaniemy 10 darmowych spinów na ten slot. Każdego dnia możemy 3 razy zdobywać spiny, więc łącznie będziemy mieć ich 30. Do 3 listopada zatem możemy oprócz wygranych na slocie liczyć także na sporo free spinów. Te będą za każdym razem ważne przez 3 dni. Naszym zadaniem jest rozegranie nimi na tym slocie. Wszelkie wygrane lądują na naszym koncie bonusowym i muszą także zostać obrócone 35 razy w czasie 3 dni. Możemy postawić wtedy maksymalnie 27 PLN na jeden zakład. Po spełnieniu tych warunków, środki trafią na nasze główne konto.

Odbierz 30 free spins

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj