30 dni z 50 free spins w codziennym bonusie od Winawin

Ogromna liczba spinów w kasynie WinawinDarmowe spiny cieszą się niezwykle dużym uznaniem graczy i to od wielu lat. Z tego też powodu kasyna starają się jak najczęściej oferować promocje z nimi związane. Wiele z nich dotyczy oferty dla nowych graczy. Chcielibyśmy podzielić się z naszymi czytelnikami prawdopodobnie największym bonusem na start, jaki dostępny jest dla graczy z Polski. Otóż w kasynie Winawin można zgarnąć aż 1800 darmowych spinów!

Każda osoba, która założy konto w kasynie Winawin może skorzystać z oferty powitalnej. Do odebrania jest bowiem znakomity bonus, który składa się z 4 części. Nas jednak najbardziej interesuje dodatek, którym są codzienne spiny. Otóż przy jednym z depozytów należy wpisać kod promocyjny DAILYFS. Dzięki niemu można liczyć na 50 darmowych spinów każdego dnia. Będzie można je odebrać przez pierwszych 30 dni. Łatwo zatem obliczyć, że jeśli każdego dnia będziemy się logować, to odbierzemy nawet do 1500 darmowych spinów! Każda z takich paczek aktywna jest przez 24 godziny, więc warto po jej odebraniu, od razu przystąpić do gry. Wszystkie spiny możliwe do wykorzystania są w grze Elvis Frog in Vegas od marki BGaming.

Wszystkie ewentualne wygrane ze spinów trafią na konto bonusowe. Następnie w czasie 7 dni muszą zostać obrócone minimum 50 razy. Dopiero po tym będzie można środki wypłacić z konta.

Ponadto z 4 bonusów od depozytu można zgarnąć do 17 000 złotych i dodatkowe 300 spinów, więc łącznie można liczyć nawet na 1800 żetonów do gry. To rewelacyjna oferta dla każdego gracza, zwłaszcza miłośnika darmowych spinów!

Odbierz 50 darmowych obrotów

Aktualne Promocje Winawin Casino


Skomentuj