300 tys zł i aż 75 tys free spinów na Święta w Betchan

Wielki wyścig po nagrody w BetchanGrudzień to niezwykle intensywny okres w kasynach internetowych, które prześcigają się między sobą w organizowaniu różnych akcji promocyjnych. Dzięki temu my sami otrzymujemy dostęp do tak wielu ofert, że ciężko jest nam wybierać. Z pewnością jedną z ofert, która może jednak zachęcić do skorzystania jest seria zimowych wyścigów slotów w Betchan. Mamy tutaj do czynienia z codziennymi turniejami, w ramach których możemy zdobyć nagrody pieniężne lub free spiny.

Najnowsza oferta w kasynie Betchan trwa przez cały grudzień i tematycznie nawiązuje oczywiście do świąt Bożego Narodzenia. Mamy tutaj do czynienia z serią zimowych wyścigów slotów, dzięki którym można zdobyć nagrody z puli aż 300 tysięcy złotych, uzupełnione o 75 tysięcy darmowych spinów. Każdego dnia dostępny jest co najmniej jeden turniej, dzięki któremu można zawalczyć o nagrody z puli 5 tysięcy złotych oraz 1250 darmowych spinów. Konieczne jest tutaj obstawianie zakładów, gdzie 1 złotówka wydana na zakładach równa się 1 punktowi. Im więcej zatem będziemy grać, tym większe mamy szanse na znalezienie się wśród nagradzanych graczy.

Tych codziennie jest aż 100. Osoby, które znajdą się na miejscach od 1 do 30, dostaną od 400 do 10 złotych. Osoby zajmujące miejsca od 31 do 100 dostaną z kolei od 70 do 10 darmowych spinów. Zarówno nagrody gotówkowe jak i wygrane z free spinów na grze Take Santa’s Shop muszą zostać następnie obrócone 3 razy, co raczej dla nikogo nie powinno stanowić problemu.

Proponujemy na stronie kasyna Betchan bliższe zapoznanie się zarówno z regulaminem akcji, jak i również sprawdzenie innych promocji.

Odbierz nagrodę

Aktualne Promocje Betchan


Skomentuj