35 free spinów w slocie 15 Dragon Pearls w Slottyway

35 darmowych obrotów w Slottyway w 15 Dragon Pearls!35 darmowych obrotów dla mistrza to jedna z nowych promocji, które można znaleźć w kasynie online Slottyway. Ponieważ sami lubimy, kiedy możemy zdobyć darmowe spiny, dlatego też postanowiliśmy podzielić się tym newsem z naszymi czytelnikami.

Promocja kasynowa Slottyway przygotowana została z myślą o każdym kliencie tego kasyna. Co należy zatem zrobić, aby zapisać na swoje konto 35 free spinów? Najpierw należy przejść z naszej strony bezpośrednio na stronę z promocją. Następnie aktywujemy bonus i przechodzimy do sekcji płatności. Na swoim koncie wpłacamy depozyt w wysokości co najmniej 100 PLN. Dzięki temu Slottyway w niedługim czasie powinno dodać do naszego konta 35 free spinów. Należy następnie zagrać nimi w grze 15 Dragon Pearls, a wygrane środki ze spinów obrócić potem w kasynie 40 razy. Promocja jak i same spiny są ograniczone czasowo.

Sama akcja związana jest z dalszym promowaniem gry 15 Dragon Pearls od Boongoo, która swoją premierę miała w sierpniu tego roku. Jest to automat do gry ze smokami i chińskimi symbolami, który posiada układ 5 na 3 i 25 linii wypłat. Korzystając z darmowych spinów możemy wygrać tu mniejsze lub większe sumy, kolejne free spiny, jak i zagrać o jackpota wynoszącego aż x5000 naszej stawki!

Tym osobom, które jeszcze dotąd nie korzystały z oferty Slottyway, chcielibyśmy oznajmić, że mogą w pierwszej kolejności skorzystać z oferty powitalnej, gdzie dostępny jest bonus +200% do kwoty aż 3500 PLN. Ponadto do 28 października obowiązuje promocja ze slotem Sun of Egypt 2, gdzie za depozyt minimum 100 PLN można dostać 20 free spinów.

Odbierz 35 free spinów

Aktualne Promocje SlottyWay


Skomentuj