35 free spinów z wyborami TRUMP kontra BIDEN w Betsafe

Odbierz 35 spinów w Sturburst w BetsafePojedynkiem między Donaldem Trumpem a Joe Bidenem o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych interesuje się cały świat. W końcu decyzja mieszkańców USA będzie mieć wpływ nie tylko na Amerykę, lecz i na cały świat. Nie da się ukryć, że na wyborach tych można także zarobić, obstawiając konkretnego kandydata. Z bardzo ciekawą ofertą dla nowych graczy wyszło kasyno Betsson, które niczym w zakładach bukmacherskich daje nam szansę obstawienia kandydata, wygrania 140 PLN i 35 free spinów.

Przygotowana przez tę firmę oferta jest bardzo ciekawym dodatkiem dla tych osób, które po 30 października założyły konto w kasynie. Promocja Betsson trwa bowiem między 30 październikiem a 3 listopadem. Każdy z nowych klientów Betsson może postawić zakład w wysokości 4 PLN na Donalda Trumpa lub Joe Bidena. Posiada ona wręcz niebotyczny kurs 35, przez co wygrana naszego kandydata to także i nasza wygrana w kwocie 140 PLN. Jednak dobre wskazanie kandydata nagrodzone zostanie także w formie 35 darmowych spinów w slocie Starburst.

Jak zatem widać, każdy z nowych graczy dzięki promocji Kurs 35 na Trump kontra Biden dostać może 140 PLN i 35 free spinów. To bardzo ciekawe uzupełnienie oferty powitalnej. Darmowe spiny jak i wygraną dostaniemy na drugi dzień po oficjalnym ogłoszeniu wyników wyborów w USA. Będziemy mieć wtedy 2 dni na wykorzystanie 35 free spinów w grze Starburst, a wszystkie nasze wygrane wylądują na koncie bonusowym. Następnie musimy je obrócić minimum 25 razy w kasynie, co sprawi, że będziemy mogli je wypłacić z konta. Warto zatem obstawić prezydenta i zgarnąć coś dla siebie z wyborów w USA!

Odbierz 35 free spinów

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj