350 free spinów w tygodniu z Microgaming w kasynie ZigZag

Tydzień z Microgaming w ZigzagMicrogaming Week, to wyzwanie dla aktywnych graczy, dla których promocje i wszelkiego rodzaju bonusy stanowią istotny, integralny aspekt grania u wskazanego operatora. Samo wydarzenie zostało stworzone przez studio deweloperskie oraz kasyno internetowe ZigZag. To właśnie te dwie marki nakłaniają do założenia nowego konta na stronie, bowiem wiązać się to będzie z określonym profitem.

Jak czytamy na stronie marki, po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i dokonaniu wskazanego depozytu otrzymacie aż 350 darmowych obrotów do wykręcenia w kluczowych wideo slotach dostępnych od tego studia. Całość transakcji zostanie podzielona tak, by na konto użytkownika trafiało 50 zakręceń każdego dnia od 6 aż do 12-go dnia miesiąca. Tym samym najlepiej jest z przedsięwzięcia skorzystać już w pierwszy dzień jego trwania. Każda zwłoka będzie was kosztować 50 free spinów i nie będzie ich już można odzyskać.Tym samym w wielkim skrócie: Zarejestruj się na ZigZag, dokonaj depozytu oraz przez sześć kolejnych dni otrzymuj doładowanie w postaci darmowych zakręceń.

Do akcji przypisany jest stosowny regulamin, zgodnie z którym dowiecie się jak długo aktywne będą darmowe spiny, jaką mają konkretną wartość oraz ile wynosi konieczny wskaźnik obrotu gotówką.

Sięgnij po 350 free spinów w kasynie online ZigZag

Aktualne Promocje ZigZag777


Skomentuj