4 500 zł i 50 darmowych spinów w bonusie od SmokAce

Drugi bonus dla nowych klientów w kasynie SmokAceSmokAce to bardzo ciekawe kasyno internetowe, które przygotowało dla swoich klientom pakiet na start. Ten składa się z 3 części. Tylko sam bonus numer dwa jest w stanie zapewnić klientom doładowanie o wartości 50% do 4500 złotych i 50 free spinów. Każdy z nowych graczy w kasynie SmokAce może już teraz skorzystać z ciekawego pakietu na start. Ten bowiem składa się z 3 osobnych bonusów, z których każdy zapewnia bonus pieniężny oraz darmowe spiny. Już na początek do odebrania jest bonus o wartości 100% do kwoty 2400 złotych + 100 free spinów do wykorzystania w grze Gates of Olympus. Kiedy skorzystamy z pierwszego bonusu, nic nie stoi nam na przeszkodzie, aby zgarnąć również i drugi bonus.

Musimy w jego przypadku wpłacić na swoje konto co najmniej 25 EUR bądź 125 złotych. Dzięki temu czekać na nas będzie bonus pieniężny o wartości 50% do kwoty 1000 EUR lub 4500 złotych. Dodatkowo odebrać możemy w ramach drugiego bonusu 50 free spinów, które można następnie zagrać na slocie The Dog House. Takie spiny są podzielone na dwie paczki po 25 żetonów, gdzie pierwszą paczkę dostaniemy na konto od razu, a drugą po 24 godzinach. Takie spiny w obu paczkach trzeba wykorzystać w 24 godziny.

Odebrany przez nas bonus pieniężny należy następnie obrócić minimum 45 razy, natomiast ewentualne środki z free spinów 40 razy, na co mamy 10 dni. W ramach obrotu możemy stawiać zakłady maksymalnie do 5 EUR bądź 20 złotych.

Na koniec zaś możemy zdecydować się na trzeci bonus z pakietu o wartości 75% do 2400 złotych + 75 darmowych spinów do zagrania na slocie Big Bass Bonanza - Keeping it Reel

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Smokace


Skomentuj