4 500zł z tajemniczym zrzutem w Playzilla

Wyjątkowe zrzuty nagród w PlayZillaKasyna internetowe od pewnego czasu oferują swoim klientom promocje, dzięki którym możliwe jest zdobywanie dodatkowych nagród w ramach codziennych zrzutów. To promocja, gdzie obstawia się zakłady, a jednocześnie można wygrać dodatkowe środki. Teraz w kasynie PlayZilla w ten sposób można wygrać nawet do 4500 złotych. Nowa akcja promocyjna w omawianym przez nas kasynie dostępna jest od 23 czerwca do 3 lipca.

Jest ona przeznaczona dla wszystkich osób z aktywnym kontem. Konieczne w jej przypadku jest obstawianie zakładów na specjalnie do tego wybranych automatach do gry, a minimalna stawka za zakład to 2.25 złotych. Wśród gier w ofercie promocyjnej znajdują się: Primal Hunt, The Book Of Darkness, Lava Gold, The Hive, Tower Of Fortuna, Stampede Jungle Stripes, Take The Kingdom, Thai Blossoms, Safari Sam 2, Triple Juicy Drops, Gold Tiger Ascent czy też Quest to the West.

Podczas promocji każdego dnia można wygrywać nie tylko podstawowe wygrane z automatów, lecz również można liczyć na jedną z wielu nagród dodatkowych w ramach samego zrzutu.

1 x 4500 złotych

2 x 2250 złotych

5 x 900 złotych

12 x 450 złotych

50 x 135 złotych

75 x 90 złotych

Warto wiedzieć, że można wygrać więcej niż 1 nagrodę w danym dniu, a wszystkie tego typu nagrody z rzutów są gotówkowe, więc od razu znajdą się na kontach graczy i nie trzeba ich dodatkowo obracać.

Oczywiście PlayZilla oferuje szereg innych promocji czy turniejów, które są szansą na kolejne bonusy i nagrody. Dobrze jest zatem zajrzeć do sekcji promocyjnej tego kasyna.

Wygraj 4 500 zł w gotówce

Aktualne Promocje PlayZilla


Skomentuj