4 i pół miliona darmowych spinów w kasynie Betsson!

Spinowe Szaleństwo w Betsson4 i pół miliona darmowych spinów znajdziecie w najnowszej promocji Betsson! Wakacyjne szaleństwo wyczuć można praktycznie wszędzie, ale promocji tego kasyna nie przebije nikt! Każdego dnia marka wydawać będzie 10 tysięcy darmowych prób, które zrealizujecie w słynnych wideo slotach. Jeśli tylko jesteście zainteresowani takim przebiegiem wydarzeń, wystarczy przejść na stronę tego operatora.

Zapiszcie się do akcji oraz obróćcie 40 złotych w dowolnie wybranych grach Red Tiger, które dysponują opcją codziennych jackpotów. Gdy tylko spełnicie te warunki, Betsson udostępni wam 10 darmowych obrotów. Z takiego doładowania korzystać będziecie mogli absolutnie każdego dnia, zawsze jeden raz. Wydarzenie potrwa do 2-go września, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by przez dwa tygodnie zapewniać sobie ciekawe i ekscytujące dodatki kasynowe.W czasie trwania promocji łącznie będzie dostępne 4,5 miliona darmowych spinów. Każdy dzień promocji posiada własną pulę 100 000 darmowych spinów, a w piątki pula wyniesie 200 000. Pamiętajcie zatem, że liczy się tu kolejność zgłaszania do promocji. Wytyczne musicie realizować tak, by znaleźć się w gronie zwycięzców. Dodatek podlega oczywiście standardowym warunkom obrotu, o których przeczytacie za pośrednictwem strony Betsson. Widoczne będą tam także wszelkie inne założenia powiązane z marką. Warunki i zasady są tu w pełni obligatoryjne i musicie ich przestrzegać. Jedynie wtedy wygrane z free spinów będzie można wypłacić na swoje konto.

Promocja jest odnawialna i dotyczy każdego użytkownika Betsson, który rywalizuje za prawdziwe pieniądze. Gry Red Tiger to ciekawe wyzwanie, z kolei darmowe obroty to jedna z ciekawszych i bardziej lubianych akcji jakie spotkacie w kasynach internetowych.

Sięgnij po część z 4 i pół miliona free spinów

Aktualne Promocje Betsson


Skomentuj