40 000€ w Pokerowym turnieju Supermoon w Unibet

Pokerowy Turniej Supermoon w kasynie UnibetDla wielu osób kasyno Unibet bardzo kojarzy się z pokerem. Jest to bowiem miejsce, gdzie czeka na zainteresowanych bogaty wybór gier pokerowych, jak i różnych turniejów. Praktycznie w każdym tygodniu można tutaj liczyć na dostęp do promocji pokerowych z całkiem sporymi pulami na wygrane. Najnowszym tego przykładem jest długoterminowy turniej Supermoon, gdzie przygotowana została pula wynosząca aż 40 tysięcy euro.

Od teraz każdego miesiąca na naszych kontach może wylądować duża gotówka, a to wszystko dzięki nowym turniejom Supermoon w ofercie kasyna Unibet. Otóż jest to wydarzenie, które jest aktywowane w pierwszą niedzielę każdego miesiąca. Naszym zadaniem jest tutaj wpłacić wpisowe w wysokości 250 euro, dzięki czemu będziemy w stanie zagrać o duże, gwarantowane pule nagród. W ramach tej akcji wprowadzone zostaną także specjalne satelity do turnieju, które pomogą nam trafić duże nagrody. Akcja ta obowiązuje od maja do grudnia, więc będziemy mieli w każdym miesiącu szansę na wygranie określonych pieniędzy w tym wydarzeniu.

W ramach wydarzenia możemy wykorzystać dedykowaną aplikację pokera bądź też zagrać bezpośrednio z przeglądarki. Powinniśmy wtedy przejść do lobby turniejowego w aplikacji, przeglądarki, gdzie wpisujemy hasło „Moon” w pasku wyszukiwania, aby znaleźć wydarzenie „Supermoon” i dostępne satelity do turnieju. Następnie musimy zapisać się do turnieju i zagrać o gwarantowaną pulę 40 tysięcy euro. Jak zatem widać, nie jest to nic trudnego!

Przypominamy oczywiście o tym, że można w każdej chwili skorzystać również z innych wyjątkowych wydarzeń. Szczególnie interesujące jest wydarzenie Unibet Online Series XII, które trwa przez cały maj i związane jest z niebotyczną pulą 650 tysięcy euro dla graczy!

Skorzystaj z promocji

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj