40,000€ w turnieju piwnym Spinomenal w Vulkan Vegas

Piwny turniej Spinomenal w bonusie Vulkan VegasPiwny turniej? No jaki facet może temu odmówić? Z podobnego założenia wychodzi wydaje się Vulkan Vegas, które przygotowało razem ze swoimi partnerami zawody o dźwięcznym tytule Let it Beer. Za jego sprawą od 14 do 23 września możecie się zmagać o nagrody pieniężne. Całość podzielono na dwa etapy, dzięki czemu wygrywać możecie aż dwukrotnie. Od was jednak zależy, po jaką część z puli na poziomie 40 000€ sięgniecie. Warto wiedzieć, że całość dedykowana jest tylko zarejestrowanym graczom, by dołączyć do ich grona wystarczy ledwie kilka kliknięć – taki proces to jeden formularz. Jeśli jesteście pełnoletni i odłożyliście trochę kasy na zabawę – czas zacząć działać!

Pierwsza runda trwa od 14 do 22 września. Druga z kolei zacznie się dzień po zakończeniu pierwszej i potrwa aż do 4-go października. Gry dostępne do zmagań to Oktober Spin Fest, Beer Collection 10E, Beer Collection 40E, a w kolejnym etapie Spinning Beers, Beer Collection 20E, Beer Collection 30E. Gracz otrzymywać będzie tu punkty za wygrane spiny płatne. Co oczywiście oznacza, że wasza aktywność i odrobina szczęścia będzie tu popłacać. Pierwszych 150 graczy otrzyma nagrody gotówkowe, a cała pula w jednej rundzie wynosi 20 000€. Zasady tego, jak dokładnie wywalczyć punkty, otrzymacie na stronie w rozpisce Jak wygrać w rundzie I/II.

Więcej danych o warunkach i zasadach przeczytać można rzecz jasna na stronie Vulkan Vegas. To właśnie wspomniane kasyno zaoferuje wam dodatki i urozmaicenia w postaci innych turniejów, loterii czy w ogóle – bonusu powitalnego. Poznajcie szczegóły i zacznijcie ścieżkę wygrywania z wielką kasą w tle.

Zawalcz o 20 000€

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj