40 free spins w Buffalo Ice w promocji w kasynie Vulkan Vegas

Spiny do zdobycia w Vulkan VegasNie da się ukryć, że darmowe spiny to jedne z najważniejszych bonusów kasynowych i też z tego względu są one poszukiwane przez graczy. Dlatego regularnie informujemy naszych czytelników i czytelniczki o tym, gdzie i jak można zdobyć takie żetony. Tym razem mamy promocję o nazwie GAMZIX FREE SPINS – January Edition, która dostępna jest w Vulkan Vegas. Dzięki niej można zdobywać każdego dnia po 40 spinów.

W dniach 20 - 31 stycznia w kasynie Vulkan Vegas dostępna jest dla graczy specjalna promocja z darmowymi spinami o nazwie GAMZIX FREE SPINS – January Edition. Polega ona na tym, że za obstawiane zakłady zdobywa się darmowe spiny. Każdy z graczy, który ma chrapkę na takie spiny, powinien danego dnia postawić łącznie 250 €, aby otrzymać w nagrodę 40 darmowych spinów. Głównym zadaniem jest obstawianie zakładów na slotach marki Gamzix (bez gier Go Go Spinner, Pilot, Pilot Cup, Pilot Coin). W ciągu najbliższych dni spiny można odbierać na popularną grę tego producenta, jaką jest Buffalo Ice: Hold The Spin. Etap ten trwa od godziny 22:00 UTC 19 stycznia do godziny 22:00 UTC 26 stycznia 2022 roku. Każdy z postawionych zakładów musi mieć wartość co najmniej 0.20 €. Natomiast odebrane darmowe spiny mają wartość 0.40 € każdy.

Następnie w okresie między 26 a 31 stycznia mamy dokładnie takie same zadanie do wykonania, jednak tym razem naszą nagrodą będzie 40 darmowych spinów na grę Snow Coin: Hold The Spin. Z takiej promocji można skorzystać raz dziennie, więc istnieje szansa na sporo spinów do końca stycznia. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie akcji na stronie kasyna Vulkan Vegas.

Odbierz darmowe spiny

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj