4000€ w turnieju Hangover do wygrania w Vulkan Vegas

Turniej Hangover kasyna Vulkan VegasWeź udział w najnowszym turnieju kasyna Vulkan Vegas. Do jego puli dodano 4 000€ i właśnie o taką stawkę zawalczą zarejestrowani użytkownicy. Całość wyda 20 kolejnych nagród, które trafią odpowiednio do najlepszych śmiałków. Jak wygląda ich wyzwanie? To nic trudnego, chociaż trzeba się do całości zakwalifikować. By było to możliwe, marka wskazuje 16 wideo slotów.

To właśnie w nich musicie podjąć rękawice. Jeśli zagracie w nie za prawdziwe pieniądze, a są to dla przykładu Weekend In Vegas (Betsoft), Spina Colada (Yggdrasil), Karaoke Party (Microgaming), zapewnicie sobie udział w dalszej batalii. Po spełnieniu prostych warunków, dołączycie do generalnego rankingu zawodów. Każdy z was może tego wypróbować w dowolnej chwili. Celem gracza będzie tutaj rywalizacja we wskazanych 16 wideo slotów. Za każde wygrane 1€ otrzymacie punkty do rankingu. Oczywiście im ich więcej, tym korzystniej dla was. Całość potrwa do końca tego tygodnia (12.01), zatem macie jeszcze należycie dużo czasu na to, by pokazać innym graczom, gdzie ich miejsce. Na witrynie znajdziecie bezpośrednio rozpiskę rankingową z bieżącymi wynikami. Są tam dopisane także wszystkie główne nagrody, które będą na was czekać. Za pierwsze miejsce przysługuje tu aż 700€ darmowego bonusu , zatem mówimy o odpowiednio dużej motywacji, z której dobrze by było tym razem skorzystać.

Vulkan Vegas zaprasza do rywalizacji i kusi także bardzo prostym regulaminem. Jest on dostępny na ich witrynie, włącznie ze wszelkimi informacjami o wymogach kwalifikacyjnych. W razie pytań i uwag do waszej dyspozycji oddelegowano kadrę obsługi technicznej, która dostępna będzie poprzez czat na żywo. Działa on oczywiście przez całą dobę, także w święta.

Zgarnij część z puli 4000€

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj