4000€ w turnieju przeglądów automatów w Vulkan Vegas

TTurniej nowych slotów od Vulkan Vegasurniej nowych slotów w promocji Vulkan Vegas to wyjątkowa okazja do poznania świeżych wideo slotów. Jakby tego było mało, walczyć będziecie również o spore nagrody gotówkowe. Pula nagród wynosi tu 200 000 rubli i właśnie o część z tej kwoty możecie się ubiegać jeszcze teraz. Na stronie znajdziecie przy okazji pełen ranking z przypisanymi do niego nagrodami. W ten sposób bez trudu dowiecie się jakie macie szanse na odniesienie sukcesu.

Cel jest rzecz jasna jeden – zdobywanie punktów. Zanim będzie to jednak możliwe, musicie zagrać co najmniej 10 gotówkowych rund we wskazanych automatach. Jakie będą to gry? Oto ich pełna lista! Blinged, Dark Woods, Football Glory, Forest Wedding, Hana Bana, Howling Wolves, Irish Pot Luck, Jelly Boom, Medusa Fortune & Glory, Nights of Magic (Expanded Edition), Riddle Reels A case of Riches oraz Saxon i Willy’s Hot Chillies. Wszystkie te pozycje znajdziecie oczywiście na stronie Vulkan Vegas. Co więcej, możecie je rozegrać całkiem za darmo, by wybrać tą, która jest dla was najciekawsza. Kiedy już rozegracie z kolei 10 płatnych rund i zakwalifikujecie się dalej, przyjdzie pora zmagań o danie główne, czyli w tym przypadku 35 000 rubli. Za każde obrócone 1€ we wskazanych wideo slotach, otrzymacie 1 punkt do rankingu ogólnego.

Rzecz jasna liczy się tu aktywność, ale nie ma przy tym znaczenia, czy wygrywacie, czy też nie. Więcej informacji o samych grach jak i mechanizmie konkursu, znajdziecie na stronie organizatora. Do waszej pomocy oddelegowano też grupę konsultantów, którzy będą dostępni przez całą dobę za sprawą czatu na żywo.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Vulkan Vegas


Skomentuj