440 000 PLN do podziału w Festiwalu slotów w Betsafe

440 tysięcy złotych do podziału w festiwalu slotów w BetsafeOd 22 września do 11 października wszyscy klienci kasyna internetowego Betsafe mogą wziąć udział w Festiwalu Slotów, w którym na zwycięzców czeka łącznie 440 tysięcy złotych do podziału! To dla wielu osób znakomita okazja do tego, aby klasyczne wygrane na automatach powiększyć o środki z puli turniejowej.

Festiwal trwa do 11 października i składa się z codziennych turniejów w kasynie z pulą 22 000 PLN. Każdego dnia wygrywa 100 najlepszych graczy, którzy zgromadzili największą liczbę punktów. Codziennie można zatem zdobyć ekstra kasę! Jak wziąć udział w turnieju? Otóż należy otworzyć dowolną grę slotową, zapisać się do turnieju i obstawiać zakłady za minimum 1.1 PLN. Punkty w turnieju otrzymujemy za każde 0.45 PLN netto wygranej w danej rundzie. System obliczania punktów jest niezwykle prosty. Od naszej wygranej odejmowana jest stawka za zakład, a następnie suma ta dzielona jest przez 0.45. Dzięki temu z zakładu za 2 PLN i wygranej 22 PLN punkty zdobywamy za 20 PLN i na nasze turniejowe konto wpada 45 punktów. Każdego dnia nagrody wypłacane są dla 100 najlepszych graczy, gdzie osoby z miejsc 81-100. otrzymują po 44 PLN, zaś zwycięzca może liczyć na aż 4400 PLN.

Każdy turniej zaczyna się o godzinie 17:00 i trwa 24 godziny. Należy jednak pamiętać o tym, że do każdego codziennego turnieju musimy zapisywać się oddzielnie. Oczywiście należy mieć ukończone 18 lat, a punkty można zdobyć tylko w grze za prawdziwe pieniądze. Wszystkie nagrody są wypłacane od razu po zakończeniu turnieju, a o ewentualnej wygranej zostaniemy poinformowani przez kasyno Betsafe. Niezwykle ważne jest to, że każda nagroda pieniężna jest wypłacana bez warunków obrotu czy ograniczeń wypłaty. Dzięki temu pieniądze z turnieju lądują od razu na naszym koncie głównym i możemy je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

Wygraj gotówkę

Aktualne Promocje Betsafe


Skomentuj