45 zł w promocji w Royal BlackJack w kasynie MrPacho

Gold Blackjack Fridays w bonusie od kasyna Mr.PachoOd dawna blackjack jest jedną z najbardziej znanych gier hazardowych na świecie. Tak zwane 21 czy oczko jest chętnie wybierane zarówno w kasynach stacjonarnych, jak i internetowych. W tych drugich sporym powodzeniem cieszą się jego wersje na żywo. Dla miłośników takiej rozgrywki mamy promocję w kasynie online Mr.Pacho.

Obstawiając zakłady można zdobyć bonus blackjacka o wartości 45 PLN. W kasynie Mr.Pacho w każdy piątek obowiązuje specjalna promocja związana z blackjackiem na żywo. Tego dnia bowiem gracze mogą obstawiać swoje zakłady na wybranych wersjach blackjacka na żywo, czyli Gold Saloon VIP, Gold Saloon Blackjack 1, Gold Saloon Blackjack 2, Gold Saloon Blackjack 3. kasyno postanowiło, że gracz musi z pomocą dwóch kart zyskać układ złożony z kart K i Q. Może to być zatem KK, QQ, KQ czy też QK. Przy tym takie karty mogą być dowolnego koloru. Jeśli uda się nam trafić taki układ kart, to w nagrodę dostaniemy do wykorzystania voucher o wartości 45 PLN.

Taki voucher można potem wykorzystać w kasynie w czasie 10 dni wyłącznie na grach na żywo od marki Evolution. Zgodnie z regulaminem można z takiego vouchera wygrać środki o trzykrotnej wartości vouchera, więc w tym wypadku mowa o kwocie 135 PLN. Co więcej, nie ma tu dodatkowych warunków obrotu, więc od razu takie środki można wypłacić z kasyna lub przeznaczyć na dalsze zakłady w Mr.Pacho. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową kasyna.

Można również liczyć w kasynie na wtorki z Crazy Time czy też Weekendy z Ruletką, gdzie również do odebrania są vouchery o wartości 45 PLN.

Odbierz 45 zł na grę Royal BlackJack

Aktualne Promocje Mr Pacho


Skomentuj