450 free spins na start w bonusie od Bena w Winlegends

Darmowe spiny w promocji od kasyna wirtualnego Win LegendsW kasynie Win Legends wprowadzono na start ciekawą promocję, gdzie to klient może sobie wybrać 1 z 3 dostępnych bonusów. Jeden z nich związany jest z darmowymi spinami i można dzięki niemu odebrać nawet do 450 żetonów na grę. Każdy z nowych klientów kasyna Win Legends może na start wybrać dla siebie bonus powitalny. Ciekawie wygląda opcja bonusu od Bena. Jest to promocja, dzięki której zdobyć za depozyty można nawet 450 darmowych spinów. Podzielona jest na 3 części:

Przy pierwszej wpłacie do odebrania jest 200 free spinów do wykorzystania na slocie Sugar Rush (Pragmatic Play);

Przy drugiej wpłacie do odebrania jest 100 free spinów do wykorzystania na slocie The Dog House (Pragmatic Play);

Przy trzeciej wpłacie do odebrania jest 150 free spinów do wykorzystania na slocie Big Bass Splash (Pragmatic Play).

W każdym przypadku minimalna kwota depozytu, aby otrzymać bonus wynosi €25 / 125 PLN.

Z każdej paczki darmowych spinów można zdobyć maksymalnie do €500 / 2400 PLN.

Do odebrania mamy zatem maksymalnie do 450 darmowych spinów, które potem można wykorzystać na 3 popularnych grach od Pragmatic Play. Mamy tu również dodatkowe warunki związane z obrotem, gdzie nasze wygrane ze spinów należy następnie obrócić minimum 25 razy. Maksymalny zakład w ramach obrotu bonusem wynosi €5 / 20 PLN. Warto sprawdzić więcej informacji na stronie internetowej kasyna.

Możemy również zdecydować się na bonusy od Lary o wartości 225% do 9300 PLN lub też bonusy od Indiego o wartości 180% do 9300 PLN.

Odbierz 450 free spins na start

Aktualne Promocje WinLegends


Skomentuj