50 000€ do podziału z nowym turniejem w FortuneClock

Letnie deluxe turniej kasyna Fortune Clock z pulą 50 000€Kolejne wielkie wyzwanie bonusowe Fortune Clock! Przygotowało ono dla swoich graczy pulę na poziomie 50 000€. Również i ty masz okazję do sprzątnięcia części tej kwoty. Wydarzenie trwa do 23 sierpnia i do tego czasu możecie podejmować zmagania, które doprowadzą was nawet do nagrody głównej, w tym przypadku 10 000€. Nagrodzonych zostanie zresztą 200 najlepszych i najbardziej aktywnych graczy promocji, dlatego jeśli nie chcesz pominąć jednego z cieplejszych konkursów wakacyjnych, powinieneś spróbować swoich sił już teraz.

Jak zbierać punkty? To nic trudnego, wystarczy je zbierać we wskazanych wideo slotach. Konieczne będzie do tego zagranie co najmniej 20 kolejnych rund, co zapewni wam możliwość włączenia się do walki. Gry, które obowiązują w promocji to Solar Queen, Solar Temple, Rise of Egypt Deluxe, Buffalo Power: Hold & Win, Pearl Beauty: Hold & Win, Sunny Fruits: Hold & Win, Book of Gold: Double Chance and Burning Wins: Classic 5 Lines. To właśnie przy nich musicie kolekcjonować punkty grając za prawdziwe pieniądze. Wartość pojedynczego zakładu nie może być niższa niż 1€. Na dobrą sprawę to podstawowe zagadnienie, o którym musicie pamiętać podczas swojej gry. Oczka przyznawane są na bazie następującego przykładu: gracie za 1€ i wygrywacie 1€, wówczas wasz wynik to 100 punktów. Analogicznie, gracie za 2€ i wygrywacie 20€, otrzymacie 200 punktów.

Więcej informacji o tym jak grać i jakie są zasady i warunki, znajdziecie na stronie Fortune Clock. Regulamin jest ogólnodostępny i może z niego skorzystać każdy gracz, nawet bez włączania się do zawodów. W razie pytań mogą wam także konsultanci.

Wygraj 10 000€

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj