50 000 euro z okazji Mistrzostw Świata w Unibet

Turniej na MŚ w unibetJeśli grasz w pokera i lubisz realizować konkretne cele, warto by zwrócić uwagę na Unibet. Ten operator rozrywki online z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata przygotował promocję w której znajdziecie aż 50 000 euro w nagrodach. To ogromna gotówka, po którą sięgnąć może każdy z zarejestrowanych użytkowników. Co zatem trzeba zrobić, by mieć szansę na końcowy sukces? Wystarczy zakończyć misje, aby odblokować rywalizujące ze sobą drużyny. Otrzymasz nawet jeden zespół za darmo, jeśli aktywujesz ikonę promocyjną w pierwszym tygodniu. A jeśli odblokujesz ostatecznego zwycięzcę turnieju, przejdziesz do dużego losowania, w którym możesz wygrać wymarzone wakacje o wartości €10 000.

Jak dodatkowo czytamy na stronie Unibet: „Od 1 do 6 maja ukończ misje, aby odblokować drużyny, które zmierzą się ze sobą w grupie A. Odblokuj jedną drużynę, aby otrzymać bilet turniejowy do flipa ze stawką €200, a jeśli odblokujesz wszystkie cztery drużyny, wygrasz bilet na turniej freeroll ze stawką €10 000.”

Wszystkie misje dostępne są oczywiście na stronie Unibet. Pierwszą z nich jest wygranie bounty w turnieju MTT. Gotowi na sukces?

Wygraj €10 000 w turnieju w Unibet

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj