50 000 zł w bonusowej premierze gry Ted Megaways w Unibet

Dołącz do turnieju lucky spin w Unibet i wygraj 12 500złKojarzycie film Ted? To jedna z zabawniejszych komedii, za sprawą której pluszowy miś zasłyną w świecie Hollywood. Kasyno Unibet przygotowało nawet specjalny wideo slot, dedykowany temu tytułowi. Efekt jest taki, iż powstał Ted Megaways, który gwarantuje swoim graczom aż 117 649 sposobów na wygraną. To jeden z wyższych wyników na świecie i z punktu widzenia gracza – ciekawa alternatywa do gry codziennej. Jeśli zresztą weźmiemy pod uwagę ciekawe dodatki i przyjazną otoczkę animacyjną – będzie się czym bawić.

Co więcej, wspomniane już Unibet ma dla swoich fanów wielką premierę – akcję za sprawą której wydanych zostanie 50 000 złotych dla najlepszych graczy. Jak sięgnąć po część tej gotówki? Czeka na was turniej z nagrodami Lucky Spin, za sprawą którego Unibet nagrodzi aż 250 graczy kasyna. Wypróbuj zatem wspomniany wideo slot lub jedną z czternastu gier oddelegowanych do zawodów i zakręć za prawdziwą gotówkę. Kto wie, być może ten jeden spin zapewni ci nawet 12 500 złotych! Jak to możliwe? Cóż, to nic trudnego. Wystarczy przejść na stronę organizatora i zapisać się do działań między 31 lipca a 6 sierpnia. Zagraj w jedną z gier: Ted Megaways, Rhino Rampage, Genie Jackpots Megaways, Fishin Frenzy Megaways, Legacy of the Gods, Gorilla Gold Megaways, Eye of Horus Megaways, Buffalo Rising Megaways, The Goonies, Return of Kong Megaways, Rick and Morty Megaways, King Kong Cash, Primal Megaways, Safari Gold Megaways, Napoleon Rise of an Empire.

Co jest kluczowe? Wygrana z pojedynczej rundy – liczy się zatem wasz przelicznik. Zawalcz o ten najwyższy i pokonaj swoich turniejowych rywali. Powodzenia!

Wygraj gotówkę

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj