50 000 zł w turnieju Megaways o Szczęśliwy Spin w Unibet

Dołącz do turnieju Megaways o Szczęśliwy Spin z pulą 50 000 PLN w UnibetTemple Tumble Megaways to jedna z najciekawszych gier w historii kasyn internetowych. Dlaczego? Powód jest bardzo prosty. Wideo slot oferuje graczom aż 117 649 zwycięskich układów. Możecie się postarać o każdy z nich, a do szczęścia często wystarczy jeden obrót. Mając to na uwadze, Unibet opracowało specjalny Turniej Megaways o szczęśliwy spin. W jego puli znalazło się aż 50 000 złotych, a pojedynczy gracz może sięgnąć nawet po 12 500 złotych na swoje konto.

Jedyne co trzeba zrobić, to zagrać we wspomnianą grę za prawdziwe pieniądze. Poniżej opisujemy szczegóły i tłumaczymy jak można dołączyć w dowolnie wybranej przez siebie chwili. Turniej Megaways opiera się na spinowaniu. Cel jest jeden – największa wygrana w jednym tylko obrocie. Nagrodzonych zostanie aż 250 śmiałków i to pomiędzy nimi kasyno podzieli całą pulę nagród. Minimalna wartość jednego obrotu wynosi zaledwie 1 zł. Do dyspozycji macie nie tylko wspomniany już automat, ale także 20 innych wideo slotów, w tym Gorilla Gold, Eye of Horus, Monopoly czy Flower Fortunes – wszystkie pozycje w wydaniu Megaways, co odpowiada za tak wiele możliwośći wygranej przy jednym obrocie. Cała promocja potrwa do 29.05 i właśnie do tego czasu możecie się ubiegać o możliwie najlepszy obrót. Jak informuje Unibet, być może wystarczy zaledwie jedno zakręcenie.

Więcej informacji o regulaminie, jak również cały podział nagród, dostępny jest na stronie bonusu Unibet. W razie pytań i uwag możecie też liczyć na wsparcie poprzez czat na żywo. Konsultanci są do waszej dyspozycji przez całą dobę i chętnie odpowiedzą na wszelkie zadawane im pytania online. Powodzenia!

Wygraj 12 500 zł w gotówce

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj