50 darmowych spinów co tydzień w bonusie kasyna PowBet

Odbierz 50 free spins z depozytem w PowbetBardzo cenimy sobie te kasyna, które nie zapominają o swoich klientach. Niestety często się tak dzieje, że dostajemy bonus na start, a potem cisza. Na szczęście z taką sytuacją nie mamy do czynienia w kasynie Powbet. Przygotowało ono dla swoich klientów trochę ciekawych ofert, wśród których są darmowe spiny za depozyt. Prezentowana przez nas oferta to stała akcja promocyjna, z której na chwilę obecną można skorzystać w każdym tygodniu. Każdy z klientów może przy wpłacaniu pierwszego depozytu w tygodniu między poniedziałkiem a piątkiem, aktywować może bonus, dzięki któremu na jego koncie znajdzie się 50 darmowych spinów. Aby tak się jednak stało, koniecznie trzeba wpłacić minimum 80 złotych. Dzięki temu spełnimy wszystkie warunki. Na nasze konto trafi 50 darmowych spinów na jeden z popularnych automatów do gry z oferty kasyna Powbet.

Musimy jednak pamiętać o tym, że darmowe spiny będą możliwe do wykorzystania tylko przez 7 dni. W tym czasie musimy nimi zagrać na konkretnym automacie, gdzie każdy spin ma wartość minimalnego zakładu. Po wykorzystaniu wszystkich spinów, wygrane z nich trafiają na konto bonusowe. Tu będziemy mieć 10 dni, aby dokonać obrotu tymi środkami minimum 40 razy. Szczegóły całej akcji znajdują się na stronie, w regulaminie.

W czasie weekendu można pokusić się kolejnych 50 free spinów. Dostępna jest wtedy oferta, gdzie za wpłacenie minimum 200 złotych dostaniemy bonus +50% od depozytu oraz 50 darmowych spinów. Tutaj obowiązują bardzo podobne warunki, jednak w przypadku środków z doładowania ich obrót wynosi 35. Dobrze jest także sprawdzić inne ciekawe oferty promocyjne w tym kasynie.

Odbierz 50 free spins

Aktualne Promocje Powbet


Skomentuj