50 darmowych zakręceń co tydzień w promocji Winota

Skorzystaj z darmowych spinów w WinotaLubicie darmowe spiny? My też, dlatego tym bardziej informujemy o różnego rodzaju ciekawych promocjach w kasynach internetowych. Świetnym miejscem, gdzie można wręcz w każdym tygodniu liczyć na darmowe obroty jest Winota. Można tu bowiem dostać 50 takich żetonów, a to jeszcze nie wszystko! Kasyno Winota już od pewnego czasu przyzwyczaja nas do ciekawych promocji dla swoich klientów. Jedną z nich jest właśnie Weekly Reload Bonus. Obowiązuje ona każdego tygodnia od poniedziałku do czwartku. Dzięki temu, że nie ma tu ram czasowych na koniec promocji, aktualnie możemy korzystać z niej tydzień po tygodniu. Na czym zatem polega? Otóż w wybranym z podanych dni naszym zadaniem jest wpłacenie na swoje konto minimum 80 złotych bądź 20 euro. Następnie musimy skorzystać z czatu na żywo lub maila i poprosić pracownika kasyna Winota o aktywowanie na naszym koncie bonusu.

Bardzo szybko na naszym koncie powinna pojawić się nagroda w postaci 50 darmowych spinów. Będą one dostępne na jeden z wybranych automatów do gry. Po otrzymaniu takich spinów należy je wykorzystać w ciągu 10 dni i w tym samym czasie wszystkie wygrane z żetonów obrócić w kasynie minimum 40 razy. Dopiero po tym środki będą dostępne do wypłaty.

Warto wiedzieć, że to nie jedyna ciekawa opcja z darmowymi spinami. Otóż w weekend każda osoba, która wpłaci co najmniej 200 złotych na konto dostanie następne 50 free spinów, jak i również bonus +50%, który przy sporym depozycie może sięgnąć nawet 2800 złotych. Dobrze jest także sprawdzić inne ciekawe oferty na stronie kasyna online Winota.

Odbierz 50 free spins

Aktualne Promocje Winota


Skomentuj