50 free spinów w STARBURST+ bonus 50% w Spinamba

Darmowe spiny w Starburst w SpinambaKasyno internetowe Spinamba zachęca do zakładania nowych kont poprzez wyjątkowy bonus powitalny na start. Została ona rozbita na trzy części, dzięki czemu gracze sami zdecydują, który dodatek będzie dla nich najbardziej korzystny. Wszystko rozbija się oczywiście o planowane środki depozytowe, jakie chcielibyście złożyć. Będzie zatem coś dla początkujących, ale też dla osób, które oczekują bardzo dużych stawek.

Jednym z takich dodatków będzie właśnie akcja na poziomie 50%, która zapewni wam ekskluzywny, aczkolwiek jednorazowy dodatek na wasze konta. Składa się na jego całość tak doładowanie gotówkowe, jak również zestaw 50 free spinów, które zresztą wykorzystacie w szalenie cenionym wideo slocie. Jak to wszystko wygląda w praktyce? Przez 168 godzin od momentu założenia konta, Spinamba dopuszcza skorzystanie z akcji powitalnej. Zakłada ona powiększenie depozytu o 50% w przypadku, w którym wpłacicie co najmniej 125 złotych na swoje konto. Oznacza to, że jeśli przykładowo zdeponujecie 200 złotych, łącznie zagracie za 300 złotych, przy czym maksymalna wartość, która będzie tu na was czekać to 3 500 złotych w gotówce. Jednocześnie, razem z tym bonusem, czekają na was jeszcze darmowe obroty. Będzie ich 50 sztuk i zrealizujecie je w Starburst. Wideo slot znajduje się niemalże w każdym światowym rankingu na pierwszym miejscu, a wszystko za sprawą połączenia jednorękiego bandyty – czyli prostego systemu – z nowoczesnym wystrojem i kosmicznym mechanizmem.

Promocja jest jednorazowa, a wasz warunek obrotu wynosi tutaj 40-krotność przy maksymalnym spinie na poziomie 9 złotych. O pozostałych warunkach i zasadach przeczytacie w regulaminie kasyna Spinamba, gdzie z tego miejsca odsyłamy wszystkich zainteresowanych graczy.

Odbierz 50 free spinów w STARBURST+ bonus 50%

Aktualne Promocje Spinamba


Skomentuj