50% free spins w Crystal Queen i bonus 50% w Fortune Clock

Darmowe spiny z bonusem 50% w Frotune ClockLubicie darmowe obroty i doładowania gotówkowe? W takim razie gorąco zapraszamy was do skorzystania z najnowszej promocji kasyna Fortune Clock. To ono gwarantuje wam możliwość realizacji premii tego rodzaju przy swojej pierwszej wpłacie. Gracze sami zadecydują, z którego dodatku skorzystają. W zależności od tego, po który sięgną i jak dużo planują wpłacić, firma zaoferuje im 100%, 75% i 50% więcej!

Najwyższy poziom to właśnie 135€, przy depozycie którego zapewnicie sobie o 50% więcej, ale też 50 free spinów. Co więcej, będą one gotowe w grze Crystal Queen. To znany i ceniony wideo slot, za sprawą którego wdrożycie się w cudowny świat ekskluzywnych automatów. Promocja skierowana jest wyłącznie do graczy Fortune Clock, którzy zdeponują co najmniej 135€. Wymagany obrót w tym przypadku to 40-krotność i właśnie tyle razy musicie zakręcić wygraną stawką, by mierzyć się w walce o wygraną i prawdziwą gotówkę. Kasyno tak promuje swoje wydarzenie: „Spadające z gwiazd prezenty czekają na ciebie! Aktywuj je, zdeponuj na koncie 135 EUR i uzyskaj 10 darmowych spinów w Crystal Queen i bonus 50% od uzupełnienia! Ponadto w ciągu następnych 4 dni otrzymasz 10 darmowych spinów w popularnym automacie Crystal Queen! Obrót na bonus wynosi 40x. Oferta jest ważna przez 96 godzin.” – oczywiście więcej informacji w tej sprawie znajdziecie na stronie.

Fortune Clock jest do waszej dyspozycji i kusi tak promocjami, jak i stałymi turniejami i loteriami. Pamiętajcie przy tym, by zawsze zapoznać się z regulaminem gry i danego wydarzenia. Te warunki i zasady są konieczne do realizacji przez każdego z graczy.

Odbierz bonus z free spinami

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj