50 Free spins z bonusem od wpłaty w kasynie Myempire

Cotygodniowy bonus od wpłaty w kasynie MyempireMyEmpire jest kasynem, które zdobywa coraz to większą popularność. Związane jest to choćby z tym, że jest to kasyno dostępne po polsku, w którym to można płacić i obstawiać zakłady w złotówkach. Gracze mogą jednak liczyć w nim również na ciekawe promocje i bonusy. Raz w tygodniu można zdobyć 50 spinów od depozytu. W kasynie MyEmpire każdy zalogowany użytkownik może skorzystać z cotygodniowej promocji. Jest ona dostępna regularnie od poniedziałku do czwartku i związana jest z pierwszym depozytem, jaki w ciągu tygodnia chcemy wpłacić na swoje konto. Musimy zatem w tych dniach wpłacić na swoje konto co najmniej 90 złotych lub 20 EUR. W ten oto sposób do odebrania przez nas będzie bonus, którym jest 50 darmowych spinów. Takie żetony do gry otrzymamy na jeden z popularnych slotów z oferty – zwykle w każdym tygodniu obowiązuje inna gra.

Musimy koniecznie pamiętać o tym, że nasze spiny ważne będą przez tydzień, więc w tym czasie musimy je koniecznie aktywować i wykorzystać na wybranym automacie.

Nasze ewentualne wygrane ze spinów traktowane są jako bonus. Musimy je następnie obrócić w kasynie co najmniej 40 razy w czasie 10 dni.

Ważne jest także to, że maksymalna stawka na jeden zakład w ramach obrotu wynosi 22.5 złotych lub 5 EUR.

W kasynie MyEmpire dostępna jest także promocja związana z weekendowym bonusem, Wtedy to za depozyt można zgarnąć doładowanie o wartości 50% do 3150 złotych, jak i również 50 darmowych spinów.

Odbierz darmowe spiny

Aktualne Promocje MyEmpire


Skomentuj