50 free spins z bonusem od wpłaty w OhMySpins

Odbieraj 50 FS co tydzień w bonusie Oh My SpinsOh My Spins to niezwykle ciekawe kasyno online, które jest w stanie zapewnić swoim klientom szereg ciekawych gier hazardowych, jak i promocji. Wśród tych drugich znajdziemy takie, które mają miejsce w każdym tygodniu. Wyróżnia się tutaj cotygodniowy bonus od wpłaty, z pomocą którego można odebrać 50 free spinów.

W kasynie Oh My Spins można zetknąć się z różnymi promocjami dla klientów, a wiele z nich ma charakter stały. Oznacza to, że można z nich korzystać w każdym tygodniu. Pierwsza, z której możemy skorzystać w danym tygodniu, związana jest z darmowymi spinami. Jest ona aktywna od poniedziałku do czwartku i wiąże się z pierwszym depozytem. Trzeba ją aktywować na swoim koncie, a następnie wpłacić depozyt w wysokości 90 złotych lub 20 euro. Dzięki temu od razu powinniśmy dostać na konto 50 free spinów. W innym przypadku należy poprosić o spiny poprzez czat na żywo lub mailowo.

50 spinów zostanie nam przyznanych na jeden z popularnych slotów z oferty kasyna Oh My Spins. Każdy z żetonów będzie miał wartość równą minimalnemu zakładowi w grze. Nasze spiny będą ważne przez 7 dni. W tym czasie należy zagrać nimi na wyznaczonej do tego grze. Wszystkie wygrane z żetonów znajdą się na naszym koncie bonusowym. Potem będziemy mieć 10 dni, aby obrócić nimi 40 razy w kasynie. Oferta jest dostępna w każdym tygodniu, więc można regularnie zdobywać 50 spinów na konto. Do tego w każdym tygodniu jest choćby weekendowy bonus o wartości +50% do 3150 złotych i 50 FS.

Odbierz bonus 50 free spins

Aktualne Promocje Oh My Spins


Skomentuj