500 000 zł w turnieju na żywo w Unibet

Wygraj 50 tysięcy złotych w UnibetKasyno na żywo od Unibet to bardzo mocno rozbudowany produkt. Znajdziecie tam sposobność do rywalizowania w niemal 30 grach. Waszymi przeciwnikami będą prawdziwi krupierzy, którzy poprowadzą rozgrywkę od A do Z. W związku ze stałym rozrostem tej kategorii, Unibet przygotowało wspaniały turniej do puli którego dodano 500 tysięcy złotych.

Całość podzielono na trzy części, z czego w dwie stale możecie rywalizować. Pierwsza z nich potrwa od 20 do 26 stycznia, druga z kolei od 27 stycznia do 9 lutego. Jak zatem dołączyć do walki o wielkie pieniądze i wygrać na przykład bonus na ruletkę? Jak zyskać uznanie wszystkich graczy z którymi na co dzień gracie w tym kasynie? Wszystko tłumaczymy poniżej. Pierwszy turniej już trwa, aczkolwiek musicie się do niego zapisać. Pula nagród wynosi w nim dokładnie 125 tysięcy złotych. Po zapisach konieczne jest wybranie jednej z gier turniejowych z trybu na żywo. Może to być blackjack, ruletka czy chociażby Monopoly. Pełna lista dostępna jest na stronie operatora, gdzie znajdziecie także dalsze informacje. A nagrodzonych będzie tu 50 osób, z czego numer jeden wywalczy dla siebie niebagatelne 50 tysięcy złotych w gotówce. Taka kasa może zawrócić w głowie, szczególnie, że zasady są tu proste. Aby znaleźć się w tym gronie wybrańców, musisz rozegrać jak największą wartość gier ogólnie. Liczy się zatem tylko i wyłącznie wasza aktywność.

Na stronie widoczny jest pełen regulamin z jego warunkami i zasadami. Za jego sprawą dowiecie się dokładnie jak grać oraz jakich trzymać się norm. Dołączcie do walki, bowiem im wcześniej zaczniecie, tym większe szanse na końcowy sukces. Unibet zaprasza.

Wygraj 50 tysięcy złotych

Aktualne Promocje Unibet


Skomentuj