5000€ do podziału w loterii Wszechświat Nagród w Slottica

Sprawdź już teraz 25 000 PLN do podziału w loterii Wszechświat nagród w Slottica!Loterie i turnieje w kasynach to dla wielu graczy szansa na dodatkową gotówkę bez większych trudów. Jednym z miejsc, które regularnie organizują dla swoich klientów takie akcje jest Slottica. W obecnym tygodniu każda zainteresowana osoba może wejść we Wszechświat Nagród i zagrać o nagrody z puli 25 000 złotych. Wszechświat nagród to jedna z najnowszych akcji zorganizowanych przez kasyno Slottica. Na czym jednak polega ta akcja. Otóż każdy klient kasyna, który wpłaci między 18 a 25 październikiem co najmniej 50 złotych na swoje konto, kwalifikuje się do loterii.

Codziennie losowane są nagrody, więc zapewne kwalifikują się te osoby, które w danym dniu dokonały depozytu. Im więcej wpłacimy, tym mamy większe szanse na wylosowanie nagród. Co zatem można wygrać? Otóż każdego dnia do zdobycia są darmowe spiny na wybrane automaty, bonusy gotówkowe jak i darmowe bonusy do wykorzystania w kasynie. Każdego dnia można wygrać ich odpowiednią ilość. Należy zatem dbać o regularne i jak najwyższe depozyty w kasynie, a przy okazji mieć nadzieję, że to właśnie nasz numer klienta zostanie wylosowany w codziennej loterii.

Oczywiście to nie wszystko, na co możemy aktualnie liczyć w kasynie Slottica. W tym samym czasie choćby obowiązuje turniej Skarby Karaibów, gdzie na najlepszych graczy w grach typu ruletka, blackjack czy bakarat czekają nagrody z puli 7 500 PLN. Ponadto obowiązują także takie wydarzenia jak Boongo October Fest, Cykl prezentów, Gorąca Impreza z nagrodami od kilku do kilkuset tysięcy PLN. Warto im także się bliżej przyjrzeć.

Zagraj o 25 000 złotych

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj