5000€ do poziału w Egyptian Artefacts turnieju kasynowym Fezbet

Egipskie Artefakty turniej Fezbet z możliwością zawalczenia o1500€Egipskie Artefakty od Fezbet to możliwość dołączenia do turnieju z pulą nagród na poziomie 5000€. Nagrodą główną jest tu premia na poziomie 1500€. Tym samym, jeśli cenicie dobre gry wideo (szczególnie z klimatem egipskich bogów), powinniście czym prędzej dołączyć do prostej batalii. Czeka pięćdziesiąt (50) nagród gotówkowych, a wszystko toczyć się będzie przy największych hitach studia deweloperskiego Yggdrasil. To właśnie ta marka dostarcza automatów jak Valley of the Gods oraz kontynuacja tej serii (II).

Całe zawody potrwają z kolei do 1-go października i będzie to ostatni dzień, w którym zdobywać można punkty. Rzecz jasna, to właśnie o systemie punktowym oparta jest cała machineria. Promocja w kasynie w całości opiera się na stosunku wygranej do granej stawki. Minimalna stawka gry, która uprawnia was do wzięcia udziału w promocji to 0,2€ od obrotu. Przy tej (lub powyżej) wartości automatycznie będziecie zaliczani do zabawy. Pamiętajcie jednak, że jedyne gry biorące udział w promocji to Valley of the Gods, Valley of the Gods 2 oraz Vault of Fortune. Punkty zdobyte w różnych grach się kumulują, nie musicie zatem w całości koncentrować swojej uwagi wyłącznie na jednym wideo slocie. Wszelkie nagrody naliczane są na konta najlepszych graczy w ciągu 72 godzin od momentu definitywnego zakończenia tych zmagań.

Więcej informacji o wydarzeniu kasyna Fezbet znajdziecie na stronie promocji. To właśnie tam widoczny jest regulamin ze wszelkimi jego wytycznymi. To tylko kilkanaście punktów, które pokażą, jak należy grać i jakich norm przestrzegać. Dzięki temu cała rozgrywka będzie łatwiejsza i znacznie korzystniejsza dla samego gracza. Powodzenia wszystkim, dajcie czadu!

Zawalcz o 1500€

Aktualne Promocje FEZbet


Skomentuj