60 000€ do podziau w turnieju Wild Hunters w Slottica

Zawalcz o 10 000 euro w gotówce w turnieju Wild HuntersTurnieje idealnie napędzają rywalizację w kasynach internetowych, a przy tym są w stanie nagrodzić graczy wysokimi wygranymi. Nie dziwi nas zatem fakt, że tak chętnie z nich korzystają gracze. Informujemy zatem o kolejnej ciekawej opcji, jaka pojawiła się w kasynie Slottica. Dzięki nowemu turniejowi można zawalczyć nawet o 45 tysięcy złotych!

Od 19 do 28 marca każda zainteresowana osoba z aktywnym kontem w kasynie Slottica może wziąć udział w specjalnym turnieju Wild Hunters, który jest organizowany wraz z firmą Playson. W przeciwieństwie do wielu innych kasyn online, Slottica zrezygnowało z osobnych kwalifikacji, minimalnej kwoty za każdy zakład. Po prostu zadaniem graczy jest obstawianie zakładów na specjalnie do tego wyznaczonych automatach od marki Playson. Można wybrać dla siebie zatem: Sevens&Fruits, Legend of Cleopatra Megaways, Book of Gold: Classic, Sunny Fruits: Hold and Win, Divine Dragon: Hold and Win, 3 Fruits Win: 10 Lines, Solar Queen, Burning Wins: classic 5 lines czy też Book of Gold: Multichance. Zdobywanie punktów polega tu na tym, że za każde wygrane 4,5 PLN będziemy mogli dostać na swoje konto turniejowe 100 punktów. Oczywiście im więcej takich punktów uzbieramy, tym mamy szansę na koniec znaleźć się w grupie nagrodzonych klientów.

1. miejsce - 10 000 EUR

2. miejsce - 6000 EUR

3. miejsce - 4000 EUR

4. miejsce - 2000 EUR

5. miejsce - 1500 EUR

...

151-300. miejsce - 50 EUR

Warto zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na stronie kasyna Slottica, jak i również z innymi ciekawymi turniejami czy promocjami z bonusami, które są aktualne dla klientów.

Dołącz do turnieju

Aktualne Promocje Slottica


Skomentuj