66 free spinów z bonusem do 666€ do odbioru w Nomini

66 free spinów z bonusem do 666 euro czeka w promocji NominiNomini Casino jest jednym z tych operatorów hazardowych, który przyzwyczaił nas do ciekawych ofert promocyjnych. Tym razem w związku ze świętem Halloween możemy liczyć na całkiem ciekawy bonus o wartości +66% od depozytu i z 66 darmowymi spinami. Dzięki temu święto duchów i potworów może nam przynieść całkiem sporo korzyści!

Najnowsza oferta, o jakiej piszemy to Spooky HalloWIN. Uruchomiona została 30 października, zaś jej koniec przewidziany jest na 5 listopada. W tym czasie każda osoba, która wpłaci na konto co najmniej 20 euro będzie mogła liczyć na bonus w wysokości +66% od depozytu. Oferta posiada jednak specjalny dodatek dla wielu graczy. Otóż wpłacenie co najmniej 50 euro to nie tylko szansa na dostanie wspomnianego +66% od depozytu, lecz i dodatkowych 66 free spinów na grę Wild Walker od Pragmatic Play. Jak zatem widać, większa wpłata wiąże się z większymi bonusami dla graczy. Nomini ustaliło bowiem, że gracze mogą zdobyć tutaj od 10 do 666 euro! Przy obecnym kursie jest to ponad 3000 złotych. Ważne, że w przypadku depozytu w PLN nagroda również wynosi 3000 PLN.

Spooky HalloWIN w Nomini to oczywiście oferta, która posiada regulamin i zawarte w nim warunki obrotu. Trzeba mieć to na uwadze po otrzymaniu bonusu. Kwota pieniężna z bonusu wraz z depozytem muszą zostać obrócone co najmniej 35 razy. Z kolei z darmowych spinów możemy maksymalnie wygrać 80 euro, które muszą zostać obrócone 40 razy. Nie są to tak łatwe warunki, jednak w razie powodzenia można cieszyć się sporą wypłatą z konta lub dodatkowymi środkami na grę w kasynie.

Odbierz bonus

Aktualne Promocje Nomini


Skomentuj