7 000€ do podziału z Evoplay Instant Tournament w GGbet

Podziel 7 000€ z  turniejem EvoplayKasyno GGbet znane jest z tego, że regularnie organizuje dla swoich klientów różnego rodzaju ciekawe bonusy. Można wybierać dla siebie bonusy od depozytu, jak i również interesujące turnieje. Teraz akurat w kasynie czeka na nas turniej Evoplay Instant Tournament, gdzie do rozdania jest łącznie 7000 EUR. Dostępny obecnie w kasynie GGBet wystartował 00:01 UTC 25 stycznia 2022 i trwać będzie do 31 stycznia 2022 do 23:59 UTC. Całkowita pula nagród w tym turnieju wynosi 7 000 EUR i zostanie ona podzielona według 100 najlepszych graczy z najwyższą liczbą punktów.

Podczas turnieju naszym zadaniem będzie obstawianie zakładów na wybranych grach. Mowa o Penalty Shoot-Out, Roll to Luck, Bonanza Wheel, Wheel of Time czy też Book of Keno,Podczas turnieju koniecznie musimy obstawiać na powyższych grach zakłady w kwocie od 0,50 EUR. Punkty tutaj zdobywamy za wygrane. Jeśli zatem postawiliśmy 1 EUR, a wygraliśmy 35 EUR, to na nasze konto wpłynie dokładnie 35 punktów do tabeli turniejowej. Z informacji, które można znaleźć na stronie internetowej kasyna, wszystkie nagrody z turnieju będą miały charakter gotówkowy, więc od razu trafią na konta, bez konieczności ich dodatkowego obrotu w kasynie. Więcej informacji o tej akcji można przeczytać na stronie internetowej, w regulaminie.

Oczywiście w międzyczasie można również spróbować swojego szczęścia także w innych turniejach i wydarzeniach. W ramach Pragmatic Play Drops&Winn do rozdania jest 500 000 EUR nagród pieniężnych miesięcznie. Z kolei w Spinomenal Exclusive do rozdania jest prawie 16 000 PLN. Warto też sprawdzić promocje od depozytów i inne ciekawe akcje w GGBet.

Zgarnij nagrody

Aktualne Promocje GGbet


Skomentuj