75 darmowych spinów w Book of Dead w FortuneClock

Bonus powitalny w Fortune ClockBonus na start w przypadku Fortune Clock to możliwość wyboru jednego z trzech dodatków. Gracze sami zadecydują, jakie mają możliwości finansowe i jakie rozwiązania dodatkowe interesują ich w szczególności. Mówimy tu o różnicach w trzech czynnikach – wysokości wpłaty, doładowania gotówkowego oraz darmowych obrotów.

Jeśli zatem planujecie grać spokojnie za niskie stawki, sięgnijcie przy depozycie po 20€, jeśli jednak chcielibyście czegoś więcej, powiększcie swoją pulę do 75€ - opłaci się wam to bardzo szybko. Kasyno zdecydowało się na tym poziomie zaprezentować powiększenie samego depozytu o 75%, dzięki czemu wasze konto w istocie zyska inny poziom i kształty. Jeśli wpłacicie zatem 100€, zyskacie górny limit o którym tu mowa. Jakby tego jednak było mało, z tego samego tytułu przysługiwać wam będzie aż 75 darmowych obrotów. W pierwszy dzień po wpłacie otrzymacie 15 free spinów. Przez kolejne cztery dni będą one jednak do was spływać nadal, łącznie do górnej granicy. Wszystkie te dodatki możliwe będą do realizacji przy grze Book of Dead. To jeden z najpopularniejszych automatów z kategorii klasycznych, który niejako pokaże wam możliwości jednorękiego bandyty, uzupełnione jeszcze chociażby o współczesne Wild. Jest zatem na co patrzeć, szczególnie, że jackpoty tam dostępne będą bardzo wysokie, a mnożniki nagród zapewnią wam nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych wygranych.

Promocja jest jednorazowa i gotowa wyłącznie dla osób, które dopiero zarejestrowały konto. Środki trafią do was po depozycie i wyborze jednej z trzech opcji widocznej na witrynie. Obowiązujący tu regulamin znajdziecie bezpośrednio za pośrednictwem zestawienia od Fortune Clock. To lektura obowiązkowa dla każdego, kto planuje swój start.

Odbierz darmowe spiny w Book of Dead

Aktualne Promocje Fortune Clock


Skomentuj